注塑机
plastic injection molding machine
термопластавтомат
inyección de plástico máquina de moldeo
plastiko liejimo mašina‎
plastik enjeksiyon makinesi

PVC makinası

tasarım makine bizim genel ürünler için geçerli , biz PVC ürünlerinin speical şartları sağlayan PVC Enjeksiyon Makinesi geliştirdi.

PVC Makine
PVC Serisi:
Genel ürünler için tasarlanmış makineyi baz alarak PVC ürünlerin bütün gereksinimlerini karşılayabilecek şekilde PVC Enjeksiyon Kalıplama Makinesini geliştirdik.
PVC Makine
PVC Makine, PCV boru bağlantı üretimi için kullanılır. Dakumar, kapı ve PVC makine kaplama için özel bir tasarıma sahiptir. Makinenin bütün bileşen parçaları krom kaplama veya aşınmayı önleyici özel malzemelerden imal edilmiştir. Dakumar PVC makine  özel vida ve kovan tasarımına ve sıcaklık kontrol sistemine sahiptir. PVC ye ait 3 patentimiz bulunmaktadır.
Dakumar, PVC üretiminin özel ihtiyaçlarını karşılamak için PVC boru hattı yada özelleştirilmiş ürünlerin üretimi için yeni bir PVC makine tasarımına sahiptir. Biz ürün akışı ve hacmi için gerekli tork gereksinimlerini karşılayabilmek adına sertleştirilmiş meme, geniş meme yuvası kullanıyoruz.
Bu nedenle Dakumar, PVC boru bağlantı üretiminde PVC makina da büyük bir başarı elde etti. Bu makine ile boru bağlantı üretiminde eğrilerde ki hassas ölçü kontrolü ile ebatları yanlışsız, yüzeyi pürüzsüz ürünler elde edebilirsiniz. En küçük çekirdek ölçüsü φ32mm dir. Müşterilerimizin bütün gereksinimlerini karşılayabilmek için en küçük makine boyutu ve en küçük kalıp üretimine odaklanarak kalıbın gücünü, dayanıklılığını koruyabilecek şekilde tasarımlarımızı yapmaktayız.

PVC Makine Serisi:

Genel ürünler için tasarlanmış makineyi baz alarak PVC ürünlerin bütün gereksinimlerini karşılayabilecek şekilde PVC Enjeksiyon Kalıplama Makinesini geliştirdik.

1、Özel PVC akışkanlaştırıcı parçalar, sert krom kaplı vida,meme(büyük meme deliği ile), meme flanş kullanımı ile hem PVC üretim kalitesi arttırılmış, hem de makinenin parçalarının kullanım ömrü uzatılmıştır. Bütün parçalar özel anti korozif özelliktedir.
2、Çift çekirdeğe sahip emniyetli kapı tasarımı( her biri iki giriş ve iki çıkışlıdır)
3、Kovan: Bağımsız denetim ile birbirinden ayrı bölgelerde hava kanalları aracılığı ile basınçı havayla zorunlu hava soğutma yada yağ sıcaklık kontrolüne bağlı vida yağ soğutma ile PVC kovanının ısıl bozulması önlenir.
4、PVC akışkanlaştırıcısı için yüksek tork gereksinimini karşılayabilecek genişletilmiş hidrolik motor.
5、Büyük ebatlı makineler için vida ve kovanda yağ ve su soğutma sistemi.
6、Ürün akışı ve yüksek hacim için sertleştirilmiş nozul ile geniş meme yuvası.
7、PVC üretiminde ki akışkanlık derecesini karşılayabilmek için geniş tork ve bununla eşleşen büyük boyutlu hidrolik motor yapısı.



Copyright © 2007 Dakumar máquina . Todos los derechos reservados .